W Wave Films zwykłe sceny zamieniamy w niezwykłe filmy Film Reklamowy | Filmy Reklamowe | Spot Reklamowy

Realizacje Filmów Reklamowych

Film reklamowy lub spot reklamowy to krótki (15,30,45 sekund) film o jasnym i mocnym przekazie. W czasie trwania ma za zadanie promować markę lub przekonywać klientów do zakupu produktu lub usługi. Wzbogacane są często zaawansowanymi animacjami, a ich rejestracja to prawdziwy plan filmowy. W swojej kreatywnej i nowoczesnej formie budują określony wizerunek o produkcie lub marce.

Jest to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy. W krótkim czasie jego trwania staramy się zaciekawić widza i wzbudzić w nim określone emocje, które będą skutkowały określonymi działaniami z jego strony.

Jak opisać i sprecyzować w paru zdaniach takie realizacje?

Media

Spot reklamowy powinien zostać przygotowany z myślą o emisji w określonych mediach. Dzięki dokładnemu sprecyzowaniu możemy dostosować jakość spotu, wielkość elementów do konkretnych mediów.

Krótki film reklamowy wyświetlany w przerwach między programami telewizyjnymi albo w ich trakcie nazywany jest reklamą telewizyjną i poprzedzany jest zawsze planszami o nazwie Reklama. Bardzo często telewizyjna wersja ma również swoje rozszerzone i dłuższe wersje w Internecie i wykorzystywana jest do prowadzenia szerzej zakrojonych kampanii reklamowych.

Długość Emisji

Spoty reklamowe mogą być emitowane tylko przez jakiś czas np. w trakcie kampanii reklamowej, gdzie po jej zakończeniu tracą swoją ważność np. poprzez zmianę wyglądu produktu lub kończącej się promocji. Spoty emitowane przez dłuży okres to spoty wizerunkowe.

Forma

Filmy reklamowe mogą przybrać różne formy. Najczęściej jest to standardowa 30 sekundowa reklama telewizyjna oraz 8 sekundowy bilbord sponsorski. Coraz częściej jednak tworzone są tylko dla internetu, w którym przeważa YouTube z 2 mld odwiedzinami dziennie oraz Facebook jako najpopularniejsza platforma społeczna.

sprawdź jakie to proste,

wyceń swój projekt

Dlaczego zaufać Wave Films?

W Wave Films zawsze staramy się tworzyć ciekawe scenariusze, które dokładnie omawiamy i konsultujemy z klientem. Dzięki temu nasze filmy reklamowe mają określone cele, które realizują.

Bardzo ważny jest ciekawy i oryginalny pomysł. Bardzo ważne jest również wykonanie, dlatego do jego produkcji wykorzystywany jest typowo filmowy sprzęt z szerokim gronem ekipy filmowej. Na formę reklamy w ogólnokrajowej telewizji decydują się z reguły duże przedsiębiorstwa. W przypadku spotów do telewizji regionalnej i dla Internetu koszty produkcji są już niższe co pomaga mniejszym firmom zaistnieć w świecie mediów.

Realizacje z tego działu:

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt