Pakiety filmów promocyjnych na potrzeby reklamy w serwisie Youtube Reklama na YouTube

Reklama na YouTube z powodzeniem przejmuje role tradycyjnej telewizji.

Ten serwis streaming-owy jest coraz bardziej łakomym kąskiem dla potencjalnych reklamodawców. Udostępnia on szerokie opcje dotarcia do precyzyjnie określonej grupy docelowej. Jest to szalenie atrakcyjny powód aby reklamować się właśnie za pomocą tego nowoczesnego medium. Jednak wiele firm robi to w zły sposób, inwestując ogromne środki w reklamę na tym portalu. Są to środki często stracone, ponieważ nie stoją za nimi żadne prawdziwie skuteczne środki reklamowe. Mamy tu na myśli często amatorsko zrobione reklamy video, a przecież to właśnie one są głównym rdzeniem tego sposobu marketingowego.

Promocja YouTube to przede wszystkim profesjonalnie stworzony pakiet spotów reklamowych.

W ramach naszej działalności przygotowujemy dla Państwa pakiet aż czterech filmów promocyjnych idealnie dopasowanych do odpowiadających formatów wymaganych przez sieć reklamową. Są to:

Reklamy z możliwością pominięcia

Czas trwania 60s. Płatne po oglądnięciu ponad 30s. Odbiorca ma możliwość pominięcia reklamy po 5s. W tym typie filmów kładziemy nacisk aby treść przekazana w pierwszych sekundach filmu była na tyle ciekawa, aby zatrzymać odbiorcę jak najdłużej. W tym momencie także próbujemy przekazać pierwsze informacje o marce lub produkcie.

Reklamy bez możliwości pominięcia

Długość spotu wynosi od 15 do 30s. Są to wyświetlenia w całości płatne. Korzyścią którą odnosimy w tym typie reklamy jest bez wątpienia to, że widz musi oglądnąć reklamę w całości.

Reklamy w trakcie trwania filmu

Jest to reklama wyświetlana przy filmach dłuższych niż 15 minut. Często ustawiona w kluczowych momentach, aby oglądający powrócił z ciekawości do dalszej części materiału. Reklama na Youtube może mieć jeden z powyższych formatów, nie ma jednak możliwości jej pominięcia.

Reklamy w przerywnikach

Są to krótkie formy - do 6s, przystosowane do urządzeń mobilnych. Nie ma możliwości ich pominięcia, wyświetlane są przed filmem na Youtube.

Zachęcamy do zobaczenia naszego portfolio oraz do nawiązania z nami kontaktu i otrzymania całkowicie darmowej wyceny Państwa zlecenia.

Realizacje z tego działu: