Produkcja z Wave Films musi być przyjemna Film Promocyjny | Filmy Promocyjne

Krótkie filmy promocyjne

Realizacje te tworzone są głównie dla Internetu oraz do użytku firmowego. Jest to nowoczesne narzędzie marketingowe, które spośród wielu form reklamy, reklama video wydaje się niezwykle skuteczna.

Film promocyjny jest uwypukleniem zalet firmy, usługi lub produktu, a w swojej formie (nowoczesne nagranie filmowe, animacje, lektor) zaciekawienie i zapoznanie przyszłego klienta z ofertą. Zlecenia realizujemy tak, aby spełniały swoje cele marketingowe. Dbamy o ich merytoryczny przekaz i nowoczesną formę. Notuje się ciągły wzrost popularności tej formy reklamy w Internecie, gdzie przy darmowych lub bardzo niskich kosztach emisji zwiększamy wielokrotnie możliwość dotarcia do klienta. Według statystyk klient 40 razy chętniej kliknie film niż na baner w internecie.

Długość

Film promocyjny nie powinien być za krótki ani także zbyt długi. Optymalną długością są produkcje w przedziale 2-3 minut. Bardzo często przygotowujemy różne wersje długości filmu dla jednego klienta (45 sekund, 1,30 min, 2 min, 4 min, 8 min itd.).

Oczekiwania

Film promocyjny - Jakich efektów możemy się spodziewać po jego produkcji? Zdecydowanie zwiększa się rozpoznawalność marki, produktu, usługi lub firmy, a co za tym zwiększa się sprzedaż. Odpowiednio wyreżyserowany spot może wywołać u widza określone uczucia i dać mu impuls do działania w postaci zakupu produktu, zachęcenia do kontaktu, rejestracji na stronie.

Scenariusz każdego takiego spotu powinien być tworzony tak, aby merytorycznie przekazał zalety i tego można od Wave Films oczekiwać.

Jakie są główne zalety?

Zaletą filmów promocyjnych jest fakt, że nie są to reklamy telewizyjne. Przez to ich odbiór jest korzystniejszy. Dobrze zrealizowany materiał powinien być ciekawy i dać widzowi coś więcej niż tylko prezentację produktu lub firmy. Prawidłowo wykonane, pozwalają zdobywać popularność i dzięki viralowi, poszerzać grono odbiorców.

sprawdź jakie to proste,

wyceń swój projekt

Dlaczego skorzystać z naszych usług?

W Wave Films wiemy jak zrobić dobry film promocyjny i jak dzięki naszemu doświadczeniu zminimalizować koszty takich produkcji.Nie muszą kosztować tyle ile reklamy telewizyjne, a mogą w swojej cenie oferować podobną jakość wizualną.

Najważniejszy jest dobry pomysł jak w ciekawy sposób przedstawić ofertę. Nasze realizacje tworzymy unikalne. Każda opowiada osobną historię która z pewnością wzbudzi ciekawość widza. Wcześniej stworzony i przemyślany scenariusz pomaga nam w łatwiejszym i dokładniejszym realizowaniu założeń.

Realizacje z tego działu:

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt