Filmy Reklamowe i Promocyjne Wave Films

Tak to My! Wave Films!

Powstaliśmy w 2010 roku. Od tego czasu zwiedziliśmy chyba wszystkie McDonaldy w Polsce, w między czasie produkując filmy reklamowe i promocyjne.

Tworzymy i modelujemy animacje, fotografujemy i kreujemy wizerunek marki. Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być filmowcem i stać po tej drugiej strony kamery. Odpowiadamy - to praca marzeń. Codziennie pracujemy w różnych miejscach. Nieraz w skrajnych warunkach jak kopalnie, huty i wnętrza maszyn CNC. Innymi razy w przepięknych plenerach z nogami w piasku.

W Wave Films zwykłe sceny zmieniamy na niezwykłe filmy

Opinie

NASZ KIERUNEK

Wave Films to wiele lat doświadczenia przy produkcjach filmowych. Realizujemy filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, animacje 3D oraz zdjęcia biznesowe i reportaże biznesowe. Zakres naszego działania jest ogólno europejski. Pracowaliśmy w wielu regionach Polski i Świata. Dubaj, Berlin, Duselldorf, Brno, Praga, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, to tylko niektóre z miast które odwiedziliśmy z naszymi produkcjami.

Od samego początku nasze realizacje tworzymy w oparciu o najnowsze trendy montażu, kolor korekcji i stylu. Bazujemy na własnym najnowocześniejszym sprzęcie co skutkuje, że potrafimy z niego wyciągnąć niezwykłą jakość.

Chcemy tworzyć nowoczesne produkcje filmowe, które mają swój charakter i wykraczają poza kanony tradycyjnych filmów reklamowych i promocyjnych.