Filmy Korporacyjne | Filmy Promocyjne mggp aero

Wróć do portfolio

Film wizerunkowy MGGP Aero

MGGP Aero jest wiodącym dostawcą zdjęć lotniczych i skaningu laserowego w Polsce. Posiada własny potencjał technologiczny i wysoko wyspecjalizowaną kadrę, która umożliwia pozyskiwanie i przetwarzanie zdjęć lotniczych oraz klasyfikację chmury punktów. Ich potencjał techniczny opiera się między innymi na czterech samolotach bazujących w Rzeszowie, kamerach cyfrowych, dwóch skanerach laserowych i specjalnie przystosowanej do śmigłowców podwieszanej platformy umożliwiającej montaż co najmniej 4 różnych sensorów.

Lokalizacje: Rzeszów, Tarnów, 3 dni zdjęciowe.

mggp1

mggp1

mggp1

Filmy Wizerunkowe

Filmy wizerunkowe to dział filmów promocyjnych mających na celu zaprezentowanie zakresu działalności firmy, historii, sposobu jej działania, personelu oraz potencjału. Film korporacyjny może być ogólną prezentacją firmy lub być skupiony na konkretnym celu lub produkcie.

Filmy korporacyjne to nowoczesne i doskonałe narzędzie marketingowe, które w porównaniu do filmów reklamowych oraz ogólnych filmów promocyjnych kierowane są do lepiej spersonalizowanej grupy odbiorców. Dzięki temu zwiększa się ich efektywność.

Film korporacyjny pomaga budować pozytywny i prestiżowy wizerunek firmy wśród klientów oraz pracowników. Dzięki swojej formie w parę minut możemy przedstawić wszystkie najważniejsze zalety przedsiębiorstwa. W krótkim czasie przekażemy wiedzę i wywołamy pozytywne emocje, które mogą zaowocować pozyskaniem nowych klientów.

Filmy Wizerunkowe

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt