Zdjęcia biznesowe tworzone profesjonalnie i z pasją Fotografia Biznesowa

Fotografia biznesowa i korporacyjna

Jedną za naszych specjalizacji jest fotografia wizerunkowa, czyli nieodłączny element promocji dla każdego rodzaju firmy. Zdjęcia biznesowe to narzędzie warte zainwestowanych w nie pieniędzy. Nakreślają one profesjonalny wizerunek firmy, jej właścicieli i najważniejszych osób.

W przypadku spółek i korporacji ważne jest przedstawienie zarządu, zespołu lub osób mających bezpośredni kontakt z klientem (np. handlowców), co może uwiarygodnić ich w oczach potencjalnego partnera i zachęcić do kontaktu i współpracy.

Z naszych usług korzystają zarówno małe firmy jak i duże spółki akcyjne, które jak wiadomo cenią sobie jakość i profesjonalny wizerunek, który jesteśmy w stanie ująć w naszych zdjęciach. Współpraca z nami to współpraca na najwyższym poziomie.

Fotografia biznesowa ma osobne, bardzo restrykcyjne reguły. Tła zdjęć są często jednolite i specyficznie oświetlone. Doskonałym tłem mogą być też lekko rozmyte przestrzenie biznesowe, jasne, przejrzyste, czyste i ekskluzywne.

Zdjęcia biznesowe z pazurem

Jak szybko i w jaki sposób realizujemy nasze sesje fotograficzne?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Każda firma jest unikalna, ma swój własny styl, historię i tradycję. Robimy wszystko aby wydobyć z sesji to co dla firmy jest charakterystyczne i najważniejsze. Każda sesja jest unikalna, jak ludzie którzy pracują we firmie.

Sesja zdjęciowa przeważnie trwa kilka godzin, jednak jej efekty w postaci poprawy wizerunku firmy odczuwalne są przez bardzo długi okres czasu.

Zrobione przez nas portrety wizerunkowe idealnie nadają się do wszelkiej maści zastosowań, od firmowych stron www, poprzez prezentacje firmowe aż po publikacje w Internecie i publikacjach drukowanych.