Oddajmy charakter i dynamikę Film z konferencji lub eventu | Filmy z konferencji lub eventu | Videorelacje

Konferencje i Eventy w oku kamery

Filmy z eventu lub konferencji to połączenie nowoczesnego i dobrze zrealizowanego reportażu z elementami filmu promocyjnego. Film z imprezy lub video relacja cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Filmy z konferencji pomagają budować wizerunek marki, a przy okazji uwieczniają ważne i duże wydarzenia. Oprócz pamiątki video mają także dużą wartość reklamową ponieważ w jego treści możemy skutecznie lokować różne produkty.

Dobrze zrealizowany w nowoczesnej dynamicznej formie film z eventu, film z wydarzenia lub film z targów to doskonałe połączenie zabawy, integracji zawodowej, a także szeroko rozumiana reklama firmy. Stanowią one swoiste podsumowanie przedsięwzięć realizowanych przez firmę. Najczęściej tworzymy je dla internetu gdzie są doskonałą alternatywę reklamowa.

Oczekiwania

Jest to doskonałe narzędzie marketingowe. Czego możemy oczekiwać po produkcji? Przede wszystkim każdy lubi wracać do miłych chwil i goście często udostępniają miedzy sobą film, co skutkuje naturalnym zwiększaniem grona odbiorców oraz przyszłych klientów. Pomagają budować pozytywny i prestiżowy wizerunek firmy wśród klientów oraz pracowników.

Zawartość

Filmy z konferencji zawierają w sobie oprócz standardowego i dobrze zrealizowanego reportażu również wywiady, lokowanie produktów oraz prezentacje. Wywiady są doskonałym źródłem pochlebnych opinii o firmie lub jego towarach co ma dużą wartość. Za każdymi wypowiedziami stoją osoby więc jest to dodatkowy plus w kierunku promocji.

Pola eksploatacji filmu z eventu

Mogą być wykorzystywane przez firmę na wiele różnych sposobów. Najczęściej są umieszczane w internecie na stronach firmowych oraz na Facebooku. Film takie mają również duże znaczenie na cyklicznie organizowanych wydarzeniach. Bardzo ciekawie można pokazać jak wyglądało to samo wydarzenie w przeszłości. Filmy z konferencji mają również wykorzystanie przy procesach rekrutacji. Podczas prezentacji firmy można w łatwy i ciekawy sposób pokazać jak wygląda firma poza pracą.

sprawdź jakie to proste,

wyceń swój projekt

Zleć nam Swój Film

W Wave Films do każdej nowoczesnej video relacji podchodzimy z filmowym zacięciem. Chcemy tworzyć filmy ciekawe i staramy się w kreatywny sposób rozpoczynać i kończyć film z eventu. Standardem stały się już ujęcia z powietrza, timelapsy, hyperlapsy i wstawki reżyserowane. Nasze realizacje otrzymują zawsze coś więcej niż tylko reportaż.

Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich event zostanie oddany z odpowiednią dynamiką i charakterem.

Realizacje z tego działu:

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt