Filmy Promocyjne Dyskont Odzieżowy Tania Odzież | Dubai

Wróć do portfolio

Film Reklamowy

Największa, polska sieć dyskontów odzieżowych zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości odzieży używanej z Anglii, Szkocji i Irlandii. Przez intensywny okres 3 dni zrealizowaliśmy dla nich dwa filmy reklamowe z przeznaczeniem do internetu oraz telewizji. Niezwykłe miejsce jakim jest Dubaj dało nam wiele radości z pracy. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Lokalizacje: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 3 dni zdjęciowe.

Filmy reklamowe i produkcja spoty reklamowe

Filmy Reklamowe, Spoty Reklamowe Dubaj

Filmy Reklamowe, Spoty Reklamowe Dubaj]

Filmy Reklamowe

Film reklamowy lub spot reklamowy to krótki (15,30,45 sekund) film o jasnym i mocnym przekazie. W czasie trwania ma za zadanie promować markę lub przekonywać klientów do zakupu produktu lub usługi.

Spoty reklamowe i filmy reklamowe często wzbogacane są zaawansowanymi animacjami, a ich rejestracja to prawdziwy plan filmowy. W swojej kreatywnej i nowoczesnej formie budują określony wizerunek o produkcie lub marce.

Jest to jedna z najbardziej efektywnych form filmowej reklamy. W krótkim czasie jego trwania staramy się zaciekawić widza i wzbudzić w nim określone emocje, które będą skutkowały określonymi działaniami z jego strony.

Filmy Reklamowe

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt