Od zera do bohatera Animacje 3D | Animacja Komputerowa | Animacja 3D

Tworzenie i Modelowanie

Animacje 3D odgrywają coraz większą rolę i dzisiaj już trudno sobie wyobrazić film i produkcje multimedialne bez wykorzystania tej techniki. Animowanie to sztuka nadawania ruchu obiektom z wykorzystaniem komputera. W zastosowaniach kinematografii animację 3D często określa się skrótem CGI (Computer Generated Imagery).

Dzięki niej możemy wykonać reklamę, zaprezentować produkt, pokazać proces technologiczny, zajrzeć do miejsc niedostępnych dla kamery, ożywić różne postacie i dodać humoru każdej produkcji. Mogą wypełniać całą produkcję lub stanowić jedną z jej części np. reklama telewizyjna i film reklamowy.

Rozwój współczesnej techniki pozwala modelować i animować coraz to śmielsze wyzwania. W Wave Films wiemy, że wkrótce będziemy świadkami wielkiej rewolucji.

Tworzenie animacji

Tworzenie animacji 3D to proces złożony z wielu etapów. Pierwszym etapem jest tworzenie i modelowanie obiektów w dziale 3D. W tym miejscu wszystkie pomysły nabierają kształtów na podstawie rysunków, rysunków technicznych, modeli itp. Niektóre obiekty, aby zostały prawidłowo zaanimowane w ruchu muszą zostać dodatkowo oszkieletowane. Elementom składowym obiektu nadaje się właściwości, osie i zakresy ruchów. Z odpowiednio przygotowanych obiektów tworzy się sceny i do gry wkraczają animatorzy, którzy na podstawie klatek kluczowych animują ruch.

Fotorealistyczne animacje

Dzięki nowoczesnym silnikom renderującym można uzyskać fotorealistyczne efekty i zatrzeć granicę pomiędzy zdjęciem a animacją 3D. Animacja pozwala również przedstawić długotrwałe procesy.

Animacje 3D WaveFilms

Obrazy w ruchu

Elementy animowane bardzo często wykorzystuje się do prezentacji produktów. Dzięki nim możemy przedstawić niezwykle duże, jak i te najmniejsze obiekty. Zajrzeć do środka przedmiotu i uwydatnić najważniejsze jego cechy. Jest to doskonała forma prezentacji przedsięwzięć, projektów i idei, które jeszcze nawet nie istnieją lub są niemożliwe do pokazania za pomocą tradycyjnych metod fotografii i filmowania. Dzięki animacji 3D możemy dostarczyć odbiorcy szczegółowy wygląd obiektu i szereg informacji, który może zadecydować o zakupie.

sprawdź jakie to proste,

wyceń swój projekt

Animacje 3D WaveFilms

Animacje 3D w Wave Films?

W Wave Films przygotujemy realistyczne animacje komputerowe 3D, ukazujące nawet najbardziej skomplikowane produkty oraz procesy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży filmowej doskonale wiemy jak w kreować dynamizm w animacji oraz wywoływać u widza określone emocje. Siła animacji w połączeniu z dobrym montażem i udźwiękowieniem jest naszym największym atutem na tle konkurencji.

Realizacje z tego działu:

Zróbmy razem coś nowego, ciekawego i świeżego.

rozpocznij z nami swój projekt